پشتیبانی و مشاوره | تلفن تماس : ۰۹۱۰۹۹۸۲۸۵۲  | شبکه های اجتماعی:

سیاست حفظ حریم خصوصی

  /  سیاست حفظ حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما هست: https://rayademy.ir.

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در آکادمی رایا

آکادمی رایا معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است.

در این سند اصول محرمانگی اطلاعات آکادمی رایا و نیز راهکارهای رایا برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت آکادمی رایا توضیح داده شده است.

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که رایا از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده آکادمی رایا از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران آکادمی رایا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.این سند به مواردی که در اختیار آکادمی رایا نیست و آکادمی رایا هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت آکادمی رایا اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار آکادمی رایا قرار می دهید.پس از ورود به سایت آکادمی رایا شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات آکادمی رایا نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.آکادمی رایا کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند. آکادمی رایا به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت وب رمز اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های وب رمز و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند. آکادمی رایا از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات آکادمی رایا، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند. آکادمی رایا اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:در صورت ادغام آکادمی رایا در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات آکادمی رایا یا خروج کامل پرسیده می شود.در صورت تخطی شما از قوانین و مقررات ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را به هر دلیلی- از آکادمی رایا بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.آکادمی رایا ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت آکادمی رایا از آن استفاده کند.پرسش ها و پیشنهادهادر صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم آکادمی رایا در میان بگذارید.

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور