دوره فشرده آموزش تهیه رزومه و کاورلتر به زبان انگلیسی

بخش اول

پیداکردن موقعیت شغلی/تحصیلی مناسب

بخش دوم

تهیه رزومه به زبان انگلیسی

بخش سوم

تهیه کاورلتر به زبان انگلیسی

پشتیبانی و مشاوره | تلفن تماس : ۰۹۱۰۹۹۸۲۸۵۲  | شبکه های اجتماعی:

دوره فشرده آموزش تهیه رزومه و کاورلتر به زبان انگلیسی

تومان380000
امتیاز کاربران:
دوره فشرده آموزش رزومه و کاور لتر به انگلیسی

درباره این کلاس

دوره فشرده آموزش رزومه و کاور لتر به انگلیسی
سطح دوره

متوسط و پیشرفته

مدت زمان دوره

4 ساعت - آنلاین

حداکثر تعداد شرکت کننده

۱۲ دانشجو

زمان برگزاری

پنج شنبه 7 بهمن ماه، 8:30 -12:30

مهلت ثبت نام

۳۰ دی ماه ۱۴۰۰

اساتید

دکتر علی دبیریان

زمان باقی مانده برای ثبت نام در دوره

دوره های پیش نیاز

آموزش رزومه و کاورلتر به انگلیسی : پیش نیاز ندارد اما به طور کلی آشنایی با نگارش متون انگلیسی مفید خواهد بود.

خلاصه ایی از دوره

آموزش رزومه و کاورلتر به انگلیسی : برای تقاضاهای تحصیلی و شغلی در خارج از کشور، آنچه معیار قضاوت است رزومه شما و نامه‌ای است که بعنوان علت تمایل خود به موقعیت تحصیلی/شغلی مربوطه (کاورلتر) می‌نویسید و برای بررسی ارسال می‌کنید. هرچند ممکن است در داخل کشور، به دلایل مختلف، جزییات رزومه و بخصوص کاورلتر با دقت مطالعه نشده و جدی گرفته نشوند، هر دو مورد در موفقیت تقاضای شما برای موقعیت‌های شغلی/تحصیلی در کشورهای توسعه‌یافته اهمیت کلیدی دارند.

اساتید دوره آموزش رزومه و کاورلتر به انگلیسی که تجربه چندین سال تحصیل و اشتغال در موسسات و دانشگاه‌های برتر آلمان، انگلستان، سوییس و هلند را دارند، خود این مراحل را بارها طی کرده و پس از بازگشت به کشور هم با اشتباهات رایج دانشجویان و متقاضیان کسب و کار در خارج از کشور از نزدیک آشنا بوده‌اند.

در دوره آموزش رزومه و کاورلتر به انگلیسی، به دور از مطالب تکراری و اضافی، در طی ۴ ساعت از ضروریات تهیه یک رزومه و کاورلتر خوب با شما سخن خواهیم گفت و مطالب را بصورت خلاصه‌شده، دسته‌بندی‌شده و با ترتیب در اختیارتان می‌گذاریم و به شما اطمینان می‌دهیم با بکارگیری مطالب ارایه‌شده خواهید توانست شانس موفقیت تقاضای تحصیلی/شغلی خود را ارتقا ببخشید.

آکادمی رایا آکادمی تخصصی‌ها است و در این دوره هم مطالب ارایه‌ شده حاصل تجربه تخصصی اساتید ما است که در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ارایه راهکار برای بهینه‌سازی رزومه و کاورلتر، لازم نیست سن، میزان تحصیلات یا تجربه بخصوصی داشته باشید تا مطالب برای شما مفید واقع شوند. با تکیه بر تعداد محدود شرکت ‌کننده در هر یک از دوره‌ها، مطالب بصورت شخصی ‌سازی ‌شده ارایه می‌شوند تا هریک از شما با هر میزان تجربه و تحصیلات بتواند به بهترین شکل خود را به موسسه‌ای که علاقمند به تحصیل/کار در آنجاست بشناساند.

شرایط و قوانین

تا دو هفته پیش از برگزاری دوره، در صورت درخواست هزینه ثبت نام کاملا عودت داده می شود.
در صورت رخ دادن هر یک موارد زیر تمام هزینه برگشت داده میشود
الف) تغییر یا تعویض زمان شروع دوره های حضوری
ب) برگزار نشدن دوره حضوری مورد نظر
ج) تغییر مدرس توافق شده در هنگام ثبت نام
امکان صدور فاکتور رسمی در صورت نیاز برای شرکت ها و موسسات

درخواست استرداد وجه طی یک روز کاری انجام می شود. در صورتی که درخواست خود را در روزهای تعطیل رسمی یا پنج شنبه و جمعه ها ثبت نمایید، بازپرداخت وجه در اولین روز کاری پس از آن انجام خواهد شد.

برای لغو دوره و استرداد وجه، درخواست خود را به ایمیل info@rayademy.ir ارسال نمایید.

 

شرایط و قوانین وب سایت آکادمی رایا

پشتیبانی آنلاین

در صورت وجود مشکل یا پرسشی حتما با ما تماس بگیرید با تشکر گروه پشتیبانی آکادمی رایا

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید

شماره های تماس ما : ۰۲۱۷۶۲۵۱۵۶۲ – ۰۹۱۰۹۹۸۲۸۵۲

سرفصل دروس

آموزش رزومه و کاورلتر به انگلیسی : برای تقاضاهای تحصیلی و شغلی در خارج از کشور، آنچه معیار قضاوت است رزومه شما و نامه‌ای است که بعنوان علت تمایل خود به موقعیت تحصیلی/شغلی مربوطه (کاورلتر) می‌نویسید و برای بررسی ارسال می‌کنید. هرچند ممکن است در داخل کشور، به دلایل مختلف، جزییات رزومه و بخصوص کاورلتر با دقت مطالعه نشده و جدی گرفته نشوند، هر دو مورد در موفقیت تقاضای شما برای موقعیت‌های شغلی/تحصیلی در کشورهای توسعه‌یافته اهمیت کلیدی دارند. مدرسان این دوره که تجربه چندین سال تحصیل و اشتغال در موسسات و دانشگاه‌های برتر آلمان، انگلستان، سوییس و هلند را دارند، خود این مراحل را بارها طی کرده و پس از بازگشت به کشور هم با اشتباهات رایج دانشجویان و متقاضیان کسب و کار در خارج از کشور از نزدیک آشنا بوده‌اند. در این دوره، به دور از مطالب تکراری و اضافی، در طی ۴ ساعت از ضروریات تهیه یک رزومه و کاورلتر خوب با شما سخن خواهیم گفت و مطالب را بصورت خلاصه‌شده، دسته‌بندی‌شده و با ترتیب در اختیارتان می‌گذاریم و به شما اطمینان می‌دهیم با بکارگیری مطالب ارایه‌شده خواهید توانست شانس موفقیت تقاضای تحصیلی/شغلی خود را ارتقا ببخشید. آکادمی تازه ‌تاسیس رایا آکادمی تخصصی‌ها است و در این دوره هم مطالب ارایه‌ شده حاصل تجربه تخصصی مدرسان ما است که در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ارایه راهکار برای بهینه‌سازی رزومه و کاورلتر، لازم نیست سن، میزان تحصیلات یا تجربه بخصوصی داشته باشید تا مطالب برای شما مفید واقع شوند. با تکیه بر تعداد محدود شرکت ‌کننده در هر یک از دوره‌ها، مطالب بصورت شخصی ‌سازی ‌شده ارایه می‌شوند تا هریک از شما با هر میزان تجربه و تحصیلات بتواند به بهترین شکل خود را به موسسه‌ای که علاقمند به تحصیل/کار در آنجاست بشناساند.

بخش اول

پیداکردن موقعیت شغلی/تحصیلی مناسب

o چطور و از کجا در میان انبوه سایت‌های اعلام پوزیشن، موقعیت شغلی مناسب خود را پیدا کنیم؟ o با چه ادبیاتی به زبان انگلیسی از موسسه مورد علاقه خود در مورد موقعیت تحصیلی/شغلی اعلام ‌شده اطلاعات بیشتر کسب کنیم؟ o چطور در ارتباط از طریق ایمیل ، بدون زیاده‌روی، نظر طرف مقابل به سابقه خود را به زبان انگلیسی جلب کنیم؟

بخش دوم

تهیه رزومه به زبان انگلیسی

o چطور ساختار و بخش‌های رزومه را بسته به نقاط قوت (و ضعف) خود تنظیم کنیم؟ o چه چیزهایی را در رزومه خود نیاوریم؟ o در مورد کدام قسمت‌ها بیشتر توضیح بدهیم؟ o اگر زمینه کاری خود را تغییر میدهیم ساختار رزومه ما چگونه خواهد بود؟

بخش سوم

تهیه کاورلتر به زبان انگلیسی

o چطور در فضای کم به بهترین شکل علت علاقه خود به موقعیت تحصیلی/شغلی را بشناسانیم؟ o «نباید»های یک کاورلتر خوب o چطور بین اعتماد به نفس و تواضع در نگارش کاورلتر تعادل برقرار کنیم؟

نقد و بررسی

0 امتیاز 0 از 0 امتیاز

5ستاره 0

4ستاره 0

3ستاره 0

2ستاره 0

1ستاره 0

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور