پشتیبانی و مشاوره | تلفن تماس : ۰۹۱۰۹۹۸۲۸۵۲  | شبکه های اجتماعی:

سوالات متداول

  /  سوالات متداول

سوال های متداول آکادمی ریا

در صورت عدم رضایت از آموزش ارایه شده در دوره های آنلاین، به انتخاب شما:

  • بازگشت و شارژ کل مبلغ پرداختی در حساب کاربری شما در آکادمی رایا
  • و یا ۷۰ درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده می شود.

بله شما می توانید این درخواست خود را در صفحه تماس با ما عنوان کنید

سیاست اصلی رایا در دسترس بودن آموزش به صورت راحت تر و مفید تر برای شماست و طبیعتا شما به راحتی میتوانید با مدرس دوره مکاتبه داشته باشید. برای این امر درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما ثبت کنید. این درخواست ها به مدرس دوره ارجاع خواهند شد.

در هر مرحله ایی از گذراندن دوره به مشکلی برخورد کنید تیم فنی و پشتیبانی رایا در کنار شماست کافیست با ما تماس بگیرید.

info@rayademy.ir

تلفن های تماس : ۰۲۱۷۶۲۵۱۵۶۲ – ۰۹۱۰۹۹۸۲۸۵۲

آکادمی رایا متشکل از تیم علمی قوی در راستای سیاست های خود چنانچه شما نیاز به ارائه دوره با شرایط خاص در مدت زمان خاص و یا نحوه خاصی برای برگزاری دوره در نظر دارید حتما با ما تماس بگیرید و درخواست خود را بیان کنید پس از بررسی توسط مدیریت آکادمی رایا پاسخ شما در سریع ترین زمان ممکن توسط مدیریت خدمت شما اعلام خواهد شد

در تمام دوره های حضوری رایا گواهی حضور فارسی در جلسه پایانی دوره به صورت رایگان اعطا می شود. گواهی انگلیسی نیز با درخواست شما اعطا خواهد شد.

در دوره های آنلاین پس از سپری کردن و اتمام دوره گواهی شرکت در دوره اعطا می شود. برای این امر لازم است درخواست خود را در صفحه تماس با ما ثبت کنید. ارسال فایل گواهی دوره رایگان است. برای دریافت اصل گواهینامه در خواست خود را در صفخه تماس با ما ثبت کنید و گواهینامه پس از پرداخت هزینه برای شما ارسال می شود.

آکادمی رایا اهمیت زیادی برای حفظ ارتباط فرگیران دوره های آنلاین با مدرس قایل است. در این راستا مکانیسمی را پیاده کرده ایم که این ارتباط را به نحو مطلوبی ایجاد کنیم. در صورتی که در دوره آنلاین سوالی برای شما پیش آمد، شما این سوال را در برگه نقد و بررسی دوره ثبت کنید. مدرس دوره طی حداکثر دو هفته جلسه ای وبیناری و یا ویدیویی برای پاسخ به این سوالات آماده کرده و در اختیار شما قرار خواهد داد. ویدیوی جلسات وبیناری نیز در صفحه دوره برای شما قرار داده خواهد شد.

این صفحه در فاصله های زمانی به روز می شود

چنانچه به سوالی از شما پاسخ داده نشده با ما از طریق فرم زیر تماس بگیرید

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور